Portfolio

Mieliśmy okazję realizować projekty doradcze lub szkoleniowe między innymi dla następujących podmiotów: 

 

DORADZTWO STRATEGICZNE

Badanie efektywności w oparciu o model Human Performance Improvement (HPI) i opracowanie strategii ZZL 

 Akzo Nobel Coatings Sp. z o. o.; Ministerstwo Spraw Zagranicznych; Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego; Urząd Miasta Lublin; ATC CARGO S.A.; Loconi Intermodal Sp. z o.o.; Voesalpine Tens Sp. z o. o.; Tehand Sp. z. o. o.; Tyszkiewicz Nieruchomości Sp. z o.o.; Integra Kamiński Sp. z o.o.; Nord Glass 1 Sp. z o. o.; Federal Mogul BIMET S.A.; Gemalto Sp. z o. o.; Totalizator Sportowy S. A.; Pomorskie Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy w Gdańsku Sp. z o. o.; Morska Agencja Gdynia Sp. z o. o. Capital Service S.A., Gemalto Sp. z o.o.; Dom Finansowy QS Sp. z o.o.; Polska Akcja Humanitarna; Allianz S.A.; Zakłady Mięsne "Bystry" Sp. z o.o.; Armet-bis Sp. z o.o.

 

ROZWIĄZANIA SYSTEMOWE

Wynagrodzenia, Opisy stanowisk pracy, Oceny okresowe, Ścieżki kariery, Modele kompetencyjne

Vadain International Sp. z o.o.; Iglotex S.A.; ATC Cargo S.A.; Voesalpine Tens Sp. z o.o.; Energomontaż –Północ Sp. z o.o.; Carta Blanca Sp. z o.o.; Indykpol S.A.; Styropol Sp. z o.o.; Ecol Unicon Sp. z o.o.; GW Infor S.A.; Dom Finansowy QS Sp. z o.o.; Zarząd Transportu Miejskiego m.st. Warszawy; Saint Gobain Sekurit Haan Glass Polska Sp. z o. o.; Tyszkiewicz Nieruchomości Sp. z o.o.; Ministerstwo Sprawiedliwości; Morska Agencja Gdynia Sp. z o. o.; Orlen S.A.; Capital Service S.A.; Urząd Miasta st. Warszawa; MPWiK Lublin Sp. z o.o.; Ministerstwo Obrony Narodowej; Penta Sp. z o.o.; Polska Akcja Humanitarna; Integra Sp. z o.o.; Kos Eko Sp. z o.o.


SZKOLENIA

W większości przypadków szkolenia o charakterze zamkniętym (dedykowane dla danego podmiotu). Dotyczyły kompetencji zarządczych i społecznych, obsługi klienta i sprzedaży lub budowania i stosowania narzędzi wspierających zarządzanie zasobami ludzkimi.

Volkswagen Poznań Sp. z o.o.; Asseco Poland S.A.; Ministerstwo Spraw Zagranicznych; ATC CARGO S.A.; Loconi Intermodal Sp. z o.o.; Vadain International Sp. z o.o.; Marcopol Sp. z o.o.; Voesalpine Tens Sp. z o. o.; Polskapresse Sp. z o.o.;Tehand Sp. z o. o.; Orbis S.A.; Kancelaria Prezesa Rady Ministrów; Orkla Press Polska Sp. z o.o.; Tapflo Sp. z o.o; Pan Dragon Sp. z o.o.; Gemalto Sp. z o.o.; Bombardier Transportation Polska Sp. z o.o.; Poczta Polska S.A.; Orlen Ochrona Sp. z o.o.; Elhurt Sp. z o.o.; Elpigaz Sp. z o.o.; MPWiK Gdynia Sp. z o.o.; GW Infor S.A.; PZU Życie S.A.; ; Polski Rejestr Statków S.A.; Jeronimo Martins S.A.; Unity Line Limited Sp. z o.o.; Morska Agencja Gdynia Sp. z o. o.; Ruch S.A.; Klima-Therm S.A.; Agencja Rynku Rolnego; Ministerstwo Sprawiedliwości; IQ PL Sp. z o.o.; Enovatis S.A.;  Kromberg & Schubert Polska Sp. z o.o